Joker belgeseli iTunes üzerinden yayınlandı

Joker belgeseli iTunes üzerinden yayınlandı
Joker belgeseli iTunes üzerinden yayınlandı

Sen hiç soluk ay ışığında şeytanla dans ettin mi? DC, iTunes’a yepyeni, ücretsiz bir Joker belgeseli yükledi.

Joker, şimdiye kadarki en iyi çizgi roman kötü karakteri değil; o tüm zamanların en iyi süper kötü adamı. The Dark Knight’ta belirtildiği gibi, o bir ‘kaos ajanı’ sadece dünyanın yanmasını izlemek isteyen biri, gerçek bir amacı yok, sadece kargaşa istiyor.

Joaquin Phoenix tarafından hayata geçirilen, geçen yılki Joker’de keşfedilen arka plan hikayesine rağmen, hala sonsuz derecede gizemli bir delilik figürü. Şimdi, Palyaço Prensin suç dünyasının derinliklerine dalabilirsiniz.

Belgeselin fragmanına göz atın:

Joker: Put On a Happy Face belgeselini, iTunes veya Apple TV uygulaması üzerinden izlemek tamamen ücretsiz. Karakterin hayranları için, inanılmaz röportajlarla dolu muhteşem bir 35 dakika olduğunu söyleyebiliriz. (Jack Nicholson ve Mark Hamill bile var)

Belgeselin resmi açıklamasında şöyle yazıyor, ”Film yapımcıları ve endüstri efsaneleriyle röportajlar içeren yapımda Joker’in kökenlerini ve evrimini keşfedin. The Clown Prince of Crime’ın neden evrensel olarak tüm zamanların en büyük çizgi roman süper kötüsü olduğunu öğrenin.”

Belgesel ilk olarak 22 Ağustos’ta DC Fandome‘da gösterildi. The Batman, The Suicide Squad ve Zack Snyder’s Justice League’den yeni görüntüleri sergileyen 24 saatlik bir etkinlik olan DC Fandome, ”DC tarihindeki en büyük yetenek, duyuru ve içerik buluşması” olarak adlandırıldı.

The Joker: Put On a Happy Face, iTunes ve Apple Tv üzerinden izlenmeye hazır.