Kadınlara göre bir erkeğin sahip olabileceği en çekici 20 özellik

Kadınlara göre bir erkeğin sahip olabileceği en çekici 20 özellik
Kadınlara göre bir erkeğin sahip olabileceği en çekici 20 özellik

Kadınları etkilemek için dış görünüşünüz oldukça önemlidir. Önemli olan kalp güzelliği diyenlere kesinlikle aldanmayın. Ancak bazı becerilerle bu açığı kapatabilirsiniz. Belki de hiç açığınız yoktur ama yine de rakiplerinizin önüne geçme fırsatını kaçırmayın derim. İşte sizi daha çekici yapacak liste.

Sizi daha çekici yapacak 20 özellik

 1. Aktif dinleme becerisi. Karşındakini duymak ve anlamak, duyulduğunu ya da anlaşıldığını hissettiği anlamına gelmiyor. Sessizce dinlemeyi bırakın, onlara yanıt verin, bu çok zor değil.
 2. Market alışverişi. Alışveriş, mağazaya gidip bir şeyleri arabaya yüklemekten daha fazlasıdır. Siz orada sadece ürünleri taşıyacak bir depo elemanı değilsiniz. Alışveriş sırasında boş boş durmayın, sürekli sıkıldığınızı ifade etmeyin, alışveriş sırasında ona katılın. Bu aynı zamanda onunla vakit geçirmek ve birlikte tüketeceğiniz ürünlere karşı hassas olduğunuz anlamına gelir.
 3. Hasta olan birine bakabilmek. Bu, çoğu ailede kadınlara düşen roldür, bu nedenle birçok erkek öğrenme şansı bulamaz. Ancak hasta biriyle ilgilenebilmek, iyileşmesi sırasında destek olabilmek, sizi tahmin ettiğinizden çok daha fazla çekici yapacaktır.
 4. Bir şeyin sevimli olduğunu düşündüğünüzde utanmadan bunu ifade edin. Kadınların, örneğin bir kedi yavrusu veya çizgi film karakteri yüzünden ciyakladıklarını ve gerçekten heyecanlandıklarını görmek yaygındır. Ancak erkekler, sevimli olan şeylerden etkilendiklerini göstermezler. Bunu kadınlar gibi yapın demiyoruz ama çekici görünmek istiyorsanız bir şekilde hislerinizi ifade edin.
 5. Örgü saç. Bir çoğunuz için uygun bir öneri olmadığını biliyoruz. Ancak örgü saçlar gerçekten etkileyicidir, özellikle konu Fransız örgüsü olduğunda! Ha bu arada kellerin seksi oldukları rivayetine de inanmıyorsunuzdur umarım.
 6. Ev işleri konusunda beceri sahibi olun. Yemek pişirmek, kopan düğmeyi dikmek, hatta kendi ütünüzü yapmak gibi basit bir ev işi bile sizi çekici gösterecektir. Kendinize bakabilecek bir yetişkin olduğunuzu ve bir partnerde ikinci bir anne aramadığınızı kanıtlayan temel yaşam becerileridir bunlar.
 7. Enstrüman çalmak. Ancak burada sadece enstrüman çalmaktan bahsederek konuyu kısıtlamayalım. Dürüst olmak gerekirse, bir şeye tutkuyla bağlı olun. İster sanat, ister kodlama veya kitap okumak olsun, hepsi sizi çekici kılacaktır. Bir şeye adanabileceğinizi gösterir.
 8. Dans edin. Dans edebilen ve bunu iyi yapan bir erkek, her zaman kadınlardan çok fazla ilgi çekecektir. İyi dans edebilen bir adam, aynı zamanda yatak odasındaki davranışları hakkında da bilgi verir. Dans etmek bir hayatta kalma becerisi değildir, bu tamamen lükstür. Güveni gösterir ve zenginliği ima eder. Tabi apaçilerden bahsetmiyorum dans ile etkilemek için kendinizi rezil etmeyin. Gidin ve dans etmeyi öğrenin!
 9. Tutumlu olun. Düzgün bir şekilde bütçenizi ayarlayın. Tasarruf projeleri oluşturun ve hayat standardınızı düşürmeden harcamalarınızı azaltmaya çalışın. Bu sizi, gelecek planları olan zeki biri olarak gösterir. Ancak ipin ucunu sakın kaçırmayın, tutumlu olmakla pintilik arasında bir çizgi vardır, bunu aşarsanız kendinizi bir daha aklayamazsınız. Kadınlar tutumlu erkeklerden çok hoşlanır ancak cimrilerden nefret eder.
 10. Temiz olun. Genel temizliğinize sürekli dikkat edin. Her zaman güzel kokun, koku bir kadını etkilemek için çok önemlidir. Ayrıca yaşadığınız ortamı da her zaman temiz ve tertipli tutun.Evinize davet ettiğinizde en ufak bir tiksinti hissederse, bir ikinci şansınız muhtemelen olmayacaktır.
 11. Topluluk önünde konuşabilme. Bulunduğunuz ortamlarda çekingen olmayın, topluluğa hitap edin. Yetenekli bir konuşmacı, kendine güven, beceri ve etkileme yeteneğini bir araya getirendir. Ayrıca bu gibi ortamlarda herhangi bir mizah olayına alet olmuşsanız sakın kırılgan davranmayın. Üzerine gidin ve mizaha katılın. Unutmayın özgüveni en yüksek olan en seksi olandır.
 12. İyi bir hafıza. Partnerinizin en sevdiği yemeğin ne olduğunu bilmek, neleri sevdiğini, nereye gitmekten hoşlandığını bilmek son derece önemlidir. Dışarı yemek için veya başka bir şey için çıktığınızda, nereye gidelim ya da ne yiyelim sorunuza yanıt vermekte kararsız kalırsa, hemen hafızanızı kullanın ve onun hoşlanacağı bir yerlere gidin. Sakın bu soruda ısrar etmeyin! Bilmiyorum cevabını çok sık duyarız ama hala sormaya devam ederseniz bu hoş olmayacaktır. Hemen kafanızda planınızı yapın ve onu hoşlanacağı bir yerlere götürün.
 13. Çocuklarla vakit geçirin. Erkeğin, çocuklarla arasının iyi olması kadınlar tarafından inanılmaz derecede çekici görünür. Tabi bunu sadece onu etkilemek için yapın demiyorum, çocuklarla vakit geçirmek psikolojiniz açısından da iyidir.
 14. Güzel el yazısı. Artık eskisi kadar el yazısı kalmadığını biliyoruz ama yine de bunun çekici olduğunu belirtmekte fayda var. Belki nostalji yaparak ona mektup yazmayı denersiniz. Bu oldukça çekici görünecektir. En azından çiçeğin üzerine mesajınızı kendi el yazınızla yazın. Emin olun ufak ama dikkate değer bir ayrıntı olacaktır.
 15. Aracınızı geri geri park edin. Çok enteresan gelebilir ama başlı başına araç park etmek kadınlar için çekici görünüyor. Bunu geri geri yapmanız çekiciliği de arttırıyor. Garip gelebilir ancak kadınlar, erkeklerini bu pozisyondayken izlemeye bayılıyor.
 16. Dil öğrenin. Birden fazla dil bilmek ve bunları akıcı konuşabilmek her iki cinsiyet içinde oldukça çekici bir özellik. Ayrıca size başka birçok katkısı olacaktır.
 17. Gittiğiniz yerde çalışanlara kibar olun. Restoranda ya da markette, bu hiç fark etmez oradaki çalışanlara saygılı ve nazik olun. Bu sizi iyi bir insan yapar ve iyi kalpli insanların kendine has bir çekicilikleri vardır.
 18. Elinizi iyi kullanın. Piyano çalmak, minyatür yapmak, puzzle birleştirmek ya da boyama yapmak. Aklınıza gelebilecek parmaklarınızla yapabileceğiniz her türlü incelik bunun içindedir. Parmaklarınızın becerikli olması kadınlar üzerinde her zaman artı olmuştur.
 19. Tadilat tamirat işlerinden az çok anlayın. Evde veya arabada herhangi bir şey bozulursa, onu tamir edebilecek kadar bu işlerden anlayın. En ufak arızaya tamirci çağırmak yerine bir şeyleri kendiniz tamir ederseniz partnerinizin gözünde çok daha güçlü ve yetenekli görüneceksiniz. Motor arızası yaşıyorsanız, motoru indirip tamir etmeye kalkın demiyoruz ama tornavidaya karşı biraz sevgi gösterseniz iyi olur.
 20. Hedef odaklı planlama ve ekip çalışması. Her şeyi birlikte halledebileceğinizi hissettirin. Onun koruyucusu ya da sahibi gibi davranmayın. Onun desteğiyle güçlü olduğunuzu ve onunla birlikte tüm zorlukları aşabileceğinizi hissettirin.