Kendini hoca olarak tanıtıp kadınları istismar eden şarlatan tutuklandı

Kendini hoca olarak tanıtıp kadınları istismar eden şarlatan tutuklandı

Sosyal medya bugün yine bir din hocasının tacizini gündeme getirdi. Görüntülerde hoca olduğunu söyleyen bir erkek, bir kadına cinsel istismarda bulunuyor.

Görüntülerde kendisine “Hoca” diyen bir erkek, önce kadının soyunmasını istiyor. Daha sonra kadının vücudunun çeşitli yerlerine Arapça yazılar yazan kişinin, kadına “Sıkılmıyorsun değil mi” şeklinde sorular sorduğu, “Bugün şansına kalem de güzel yazıyor ha!” dediği duyuluyor. 

İlerleyen dakikalarda ise hocanın kadını cinsel saldırıda bulunduğu görüntüler de paylaşıldı. Hoca, cinsel istismarı başından sonuna kadar kameraya kaydetmiş…

İstanbul’da, kendisini hoca olarak tanıttığı kadınlara evliliklerini kurtarma vaadiyle cinsel istismarda bulunan şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Cezaevine gönderilen tacizci şahsın terör örgütü PKK sempatizanı olduğu ortaya çıktı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Esenler Kemer Mahallesi 904 Sokak’ta yaşandı. İddiaya göre, Esenler’de oturan bir kişi eşiyle aralarının kötü olduğu bir dönemde, dini nikahını tazelemek için mahallede kendini hoca gibi tanıtan B.D. isimli bir şahısla irtibata geçti. Ailenin evine gelerek kefaret parası ödemeleri gerektiğini söyleyen B.D, ailenin 3 bin 200 lirasını aldı. Hoca olduğunu söyleyen B.D, daha sonra ayrı bir odada kadınla görüşeceğini belirtti ve bir süre sonra nikahın tazelendiğini söyleyerek evden ayrıldı.

Gözaltına alınan cinci hoca tutuklandı

Bir süre sonra aile, aynı mahalleden başka bir kadının B.D. tarafından taciz edildiğini öğrenince polise başvurdu. Gelen ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, tacizciyi yakalamak için çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar neticesinde tacizci B.D. suçüstü yakalanarak gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan B.D, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Esenler’de evliliklerinde problem yaşayan birden çok kadına, kocalarıyla aralarındaki problemleri çözeceğini söyleyerek tacizde bulunan B.D’nin terör örgütü PKK sempatizanı olduğu öğrenildi. B.D’nin daha önceki yıllarda da taciz suçuna karıştığı öğrenildi.